• 504 472 896
 • techpolkrakow@interia.pl
 • os. Albertyńskie 37, Kraków

Nasza firma TECH-POL

W firmie TECHPOL specjalizujemy się w solidnych i przede wszystkim bezpiecznych konstrukcjach. Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w wykonywaniu płyt betonowych, budowie domów jedno i wielorodzinnych, bloków mieszkalnych oraz innych nieruchomości, w tym również projekty „pod klucz”. Przez wiele lat pracowaliśmy w Szwecji. Tamtejszy rynek w większości jest zdominowany przez drewno, jednak my specjalizowaliśmy się w budownictwie z betonu komórkowego ytong. Przy budowie takich domów poprzeczka ustawiona została bardzo wysoko, jeśli chodzi o stopień technologicznego zaawansowania, mimo to, nasz zespół specjalistów bez problemu sobie z tym poradzi.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy ambitną firmą, dla której dbałość oraz jakość wykonywanych prac, jak i dotrzymywanie terminów jest priorytetem. W TECHPOLU chcemy przenieść doświadczenie z rynku szwedzkiego na polski, budując coraz to piękniejsze, bezpieczniejsze i bardziej innowacyjne nieruchomości, które zaspokoją gust najbardziej wymagających klientów.

Czym wyróżniamy się na tle innych firm?

 • 15 lat doświadczenia
  Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w innowacyjnych technologiach budowlanych domów z użyciem płyt fundamentowych oraz konstrukcji dachowych.

 • Nie zarabiamy na materiałach
  Korzystamy tylko z tego, co zażyczy sobie klient, nie zarabiamy na materiałach jak duża część firm budowlanych. Pieniądze bierzemy tylko i wyłącznie za pracę, którą wykonaliśmy.

 • Doświadczenie w kraju i za granicą
  Przez wiele lat pracowaliśmy w Szwecji. Tamtejszy rynek w większości jest zdominowany przez drewno, jednak my specjalizowaliśmy się w budownictwie z betonu komórkowego ytong.

Wyróżnione realizacje

Ciepła płyta szwecja

Ciepła płyta szwecja

Ciepła płyta szwecja

Zobacz realizacje
Płyta Fundamentowa Rewal

Płyta Fundamentowa Rewal

Płyta Fundamentowa Rewal

Zobacz realizacje