Zdjęcie reprezentacyjne
Stwórz piękno i harmonię w swoim otoczeniu Zobacz więcej

Oferta

Z myślą o moich klientach stworzyłam różne formy projektowania wymarzonych przestrzeni.
Wybierz pakiet dopasowany do twoich potrzeb.

Pakiet Mini

 • Układ funkcjonalny w 2 wariantach do wyboru oparty o model 3D
 • Projekt elektryki
 • Projekt hydrauliki
 • Projekt sufitów podwieszanych
 • Nielimitowane konsultacje
 • WIZUALIZACJE 3D WSZYSTKICH LUB WYBRANYCH POMIESZCZEŃ
* Podane ceny są kwotami brutto
120 zł/m2
Zapytaj

Pakiet Standard

Pakiet zawiera w sobie PAKIET MINI +
 • projekt podłóg z doborem materiałów
 • projekt mebli na wymiar
 • Dobór kolorów ścian lub okładzin ściennych (tynki, tapety,kamień)
 • Spis uzytych materiałów wraz z ceną i ilościami
* Podane ceny są kwotami brutto
140 zł/m2
Zapytaj

Pakiet Max

Pakiet zawiera w sobie PAKIET STANDARD +
 • Moodboard z elementami wyposażenia GRATIS
 • NADZÓR NAD PRACAMI WYKOŃCZENIOWYMI
* Podane ceny są kwotami brutto
180 zł/m2
Zapytaj

Zmiany developerskie

 • Układ funkcjonalny w 2 wariantach do wyboru oparty o model 3D
 • Projekt elektryki
 • Projekt hydrauliki
 • Projekt sufitów podwieszanych
 • Nielimitowane konsultacje
* Podane ceny są kwotami brutto
80 zł/m2
Zapytaj

Etapy

01

INWENTARYZACJA

Pomiar twojego wnętrza wykonuje na terenie Krakowa i Nowego Sącza. W trakcie miar poznajemy się i wymieniamy pomysłami. Chcę byś w moje ręce oddał swój pomysł na Twoje wymarzone mieszkanie. Dotyczy to nie tylko kwestii estetycznych ale i funkcjonalnych, chcę sprostać twoim oczekiwaniom. Podczas tego spotkania pokazuje Tobie szerego przykładowych realizacji, które pomogą w wyobrażeniu sobie danego pomieszczenia. Jeśli wpółpracujemy ON-LINE projekt wykonuje na rzucie od dewelopera lub pomiarach wykonywanych przez Ciebie. Kontaktujemy się przy pomocy np. zoom-a.

02

UKŁAD FUNKCJONALNY

Idealnie dopasowane wnętrze to nie tylko piekny wygląd, zauważalny na pierwszy rzut oka. To również, a może przede wszystkim, ich funkcjonalność! Na tym etapie przedstawiam Wam wypracowaną propocyję 1-2 układów funkcjonalnych, opartych o model 3D. Dlaczego? Bo nie każdy ma wyobraźnię przestrzenną. Wezmę pod uwagę Twoje wszystkie przyzwyczajenia i nawyki.

03

WIZUALIZACJE

Na tym etapie znamy się już całkiem nieźle, wiem jakie masz nawyki, jakie są Twoje przyzwyczajenia. To moment na który czeka każdy z was, również ja. Na tym etapie zobaczysz jak wyglądał będzie twój kawałek podłogi. Wprowadzę Twoje uwagi i dopracuje każdy szczegół projektu, aby końcowy efekt zadowolił Cię i sprawił, by cała rodzina zaniemówiła na widok twojego mieszkania.

04

DOKUMENTACJA

Czyli ostatnia prosta przed metą. Co to oznacza? Otóż przygotuję dla Ciebie w formie książki kompleksową dokumentację techniczną dla wykonawców. To taka instrukcja obsługi na budowie. Przekażesz ją hydraulikowi, elektrykowi lub stolarzowi. Przygotuję dla nich dokładne rysunki techniczne tak, aby rzeczywistość odzwierciedlała Twoje oczekiwania. Istnieje również możliwość przesłania całości w wiadomości e-mail.

05

SPIS WYPOSAŻENIA

Przygotuję dla Ciebie pełną i szczegółową listę wyposarzenia wnętrza. To lista zakupowa z adresami sklepów, ilością materiałów oraz listę zamienników danych produktów.

Chcesz o coś zapytać ? Skontaktuj się ze mną, odpowiem na twoje pytania.

O mnie

Z pochodzenia góralka, z wykształcenia architekt wnętrz. Pasjonatka malarstwa, sztuki i projektowania. Uwielbiam przekształcać zwykłe przestrzenie w miejsca z duszą. Klienci cenią we mnie zaangażowanie i umiejętność wyszukiwania funkcjonalnych rozwiązań w nowoczesnym stylu. Z zamiłowaniem śledzę trendy wnętrzarskie, w których znajduję inspirację do urządzania zarówno małych, jak i dużych przestrzeni dopasowując możliwości do wizji tych, którzy mają w nich zamieszkać.

Mio Home

Szkolenia

Program szkoleniowy skierowany dla uczniów liceów plastycznych oraz samych licealistów, a także nauczycieli. Ze szkolenia mogą skorzystać jednak wszyscy, którzy chcą nauczyć się obsługi najbardziej popularnych programów do projektowania wnętrz.

Jako absolwentka Nowosądeckiego Liceum Plastycznego stworzyłam program szkolenia, które idealnie uzupełnia program nauczania o praktyczną wiedzę. Każdy z uczniów szkoły średniej może dzięki takiemu szkoleniu zapoznać się z podstawowym narzędziem pracy architekta. To ułatwia podjęcie decyzji o wyborze kierunku studiów, zwiększa poczucie własnej wartości i daje możliwość podjęcia pracy już na etapie studiów.

Zapytaj o szkolenie

Kontakt

Skontaktuj się ze mną.


Zobacz moją prace w social mediach

Zainspiruj się

Instagram #miohome

First slide
second slide
second slide