• 504 472 896
  • techpolkrakow@interia.pl
  • os. Albertyńskie 37, Kraków

Płyty fundamentowe

Płyta betonowa stanowi alternatywę dla tradycyjnych fundamentów. Dobrze sprawdza się ona przy wysokich wymaganiach stawianych, np. przez nowoczesne domy, ponieważ doskonale zabezpieczają konstrukcje budynków, zarówno termicznie, jak i przed wilgocią pochodzenia gruntowego – (płytę fundamentową poleca się szczególnie wtedy, gdy na działce jest niepewne podłoże). Co więcej, ma ona dużą nośność, dzięki czemu obciążenie rozkładane jest na znacznie większą powierzchnię niż przy tradycyjnych metodach. Takie rozwiązanie zapobiega osiadaniu domu oraz eliminuje pękanie ścian i niszczenie konstrukcji. Nasza firma TECHPOL ma ogromne doświadczenie w wykonywaniu płyt betonowych z ogrzewaniem i bez. Przez dziesięć lat wykonywaliśmy takie płyty na rynku skandynawskim, przez co doskonale znamy tę technologię.


Roboty ziemne

W firmie TECHPOL oferujemy profesjonalne roboty ziemne: wykopy, rozbiórki, wyburzenia, układanie kostki brukowej oraz prace sezonowe. Realizujemy rozbiórki budynków mieszkalnych, gospodarczych oraz niewielkie wyburzenia. Posiadamy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia, jak wykopy pod fundamenty, plantowanie terenu i inne. Świadczone przez nas usługi robót ziemnych i wykopów czy rozbiórek są wykonywane na terenie całej kraju. Wszystkie wykonywane przez nas zlecanie są zawsze realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi oraz zasadami BHP.


Domy i dachy

Nasza firma specjalizuje w murowaniu domów z ytonga większość naszych realizacji jest wykonywana z tego materiału Przez ostatnie lata zbieraliśmy doświadczenie w Szwecji, gdzie nowoczesne rozwiązania w budownictwie są powszechne. Technologia budowania domów zmienia się z każdym rokiem. Powstają coraz to lepsze materiały i sposoby wykonania ścian oraz izolacji. Budownictwo skandynawskie łączy technologię murowaną i drewnianą, oparte na naturalnych materiałach.

Nowoczesne konstrukcje dachów są projektowane w duchu minimalizmu i ekologii. To trend, który sprawdza się nie tylko ze względu na koszty budowy i wygląd domu, ale przede wszystkim z powodu energooszczędności. Ważne jest również to, by były one wykonane z surowców odnawialnych. Nasze dachy wykonujemy z drewna skandynawskiego jest ono o tyle lepsze od krajowego, gdyż ma wolny przyrost roczny i odpowiednią wilgotność co czyni go lepszym i nie powoduje odkształcania dachu.

W firmie TECHPOL specjalizujemy się w budowie domów jedno i wielorodzinnych, biurowcach oraz innych nieruchomościach przygotowanych „pod klucz”. Przy pracy dbamy o najmniejszy nawet szczegół, starając się jak najlepiej sprostać potrzebom i wymaganiom klienta.